پت ‏شاپ در مهرشهر

پت شاپ

پت ‏شاپ در مهرشهر

در منطقه مهرشهر کرج به دلیل بافت ویلایی این منطقه، امکان نگهداری از حیوانات خانگی راحت ‏تر است و این فضای بازتر باعث آسایش و راحتی بیش‏تر حیوانات دوست‏ داشتنی می‏شود. کلینیک حیوانات خانگی اردیبهشت، در مهرشهر کرج، یک پت‏ شاپ کامل دارد . همچنین بخش های تخصصی دامپزشکی و پانسیون نگهداری از حیوانات خانگی محیطی جذاب و مجهز برای حیوانات خانگی می‏باشد.

پت شاپ

با پررنگ شدن نقش حیوانات خانگی در زندگی ما، آن ها نیز نیاز به خرید، درمان و محافظت دارند. پت شاپ همانگونه که از نامش پیداست به مرکز فروش وسائل ، غذا و خوراکی و تجهیزات آن ها گفته می شود ، معمولا خدمات پزشکی و پانسیون حیوانات خانگی نیز به دلیل مرتبط بودن ، نزدیک به مجموعه های پت شاپ قرار دارند . برخی پت شاپ ها به صورت تخصصی خدمات مربوط به یک نوع حیوان خانگی را ارائه می دهند و برخی دیگر بنا به تخصص و امکانات خدمات مربوط به انواع مختلف حیوانات را پوشش دهی می کنند. پت شاپ حیوانات خانگی اردیبهشت با در اختیار داشتن محل مناسب برای نگهداری و ارائه خدمات مختلف برای انواع حیوانات خانگی، میزبان حیوان خانگی شما عزیزان است.

پت شاپ اردیبهشت

پت شاپ اردیبهشت به عنوان یک پت شاپ در مهرشهر کرج با ارائه مجموعه کاملی از محصولات خوراکی و دارویی و تجهیزات حیوانات خانگی، نیازهای حیوان خانگی شما را برطرف می کند.

پت شاپ مهرشهر

پت شاپ اردیبهشت در مهرشهر، علاوه بر قسمت فروشگاه دارای پانسیون جهت نگهداری از حیوانات خانگی می باشد. شما می توانید با تماس و هماهنگی قبلی ، حیوان خانگی خود را به پانسیون اردیبهشت بسپارید لازم به ذکر است که پانسیون کلینیک اردیبهشت در خارج از کلینیک و جای دیگری قرار دارد . همکاران ما در پت شاپ اردیبهشت در مهرشهر کرج، با بیش ترین رسیدگی به حیوان خانگی شما، بهترین شرایط را برای نگهداری آن ها فراهم می کنند.

خدمات در کلینیک دامپزشکی اردیبهشت

کلینیک دامپزشکی اردیبهشت با داشتن دپارتمان ‏های مختلف دامپزشکی شامل: بخش داخلی حیوانات، جراحی، اندوسکوپی و کولونوسکوپی، دندان‏پزشکی، فیزیوتراپی، رادیولوژی و سونوگرافی، پوست و مو، عقیم سازی و واکسیناسیون، آماده خدمت ‏رسانی به کلیه حیوانات خانگی می‏باشد.

در کنار این خدمات، کلینیک اردیبهشت با دوره آموزش و تربیت سگ و بهره گیری از مدرن ترین متدهای روز دنیا و صبر و حوصله، مسئولیت تربیت سگ دست آموز شما را به عهده می گیرد و انواع آموزش های لازم را به او می دهد.

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی اردیبهشت نیز در یک محیط جذاب با در اختیار داشتن عکاسان باتجربه به صورت تخصصی، زیباترین لحظه از حیوانات خانگی شما را در قاب یک عکس ثبت و جاودانه می کنند.

همه حیوانات خانگی رفتار یکسانی ندارند؛ برخی از آن ها حتی با آب و هوای محل زندگی ما سازگار نیستند، برخی بسیار تنبل و برخی دیگر بسیار بازیگوش هستند و برای محیط کوچک آپارتمان مناسب نیستند و همین طور بسیاری خصوصیات رفتاری دیگر که در هر حیوان متفاوت است.

بنابراین هیچ گاه بدون آگاهی مسئولیت یک حیوان را قبول و یا آن را خریداری نکنید؛ چرا که شاید توانایی نگهداری آن حیوان به خصوص را نداشته باشید و یا رفتارهای او با تصورات و توقعات شما شبیه نباشد . بهترین راه در این زمینه مشاوره و دریافت اطلاعات از افراد آگاه است.

شما عزیزان می توانید قبل از قبول سرپرستی هرگونه حیوان خانگی با مشاوره و راهنمایی از کارشناسان باتجربه کلینیک دامپزشکی اردیبهشت، از خلق و خو و نژاد و رفتار انواع حیوانات باخبر شوید و درنهایت بهترین تصمیم را بگیرید.