آتلیه عکاسی حیوانات خانگی در کرج

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی در کرج

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی در ایران بسیار کم موجود است . اما این خبر خوب را برای شما دوست عزیز ساکن کرج داریم که کلینیک دامپزشکی اردیبهشت قسمتی از کلینیک را به آتلیه تخصصی حیوانات خانگی اختصاص داده و شما شما میتوانید حیوانات خانگیتان را برای داشتن بهترین عکس ها ، به کلینیک اردیبهشت بیاورید . کسانی که حیوان خانگی دارند، او را بسیار دوست دارند و عاشقانه از حیوانشان مراقبت می‏کنند. این موجودات دوست‏داشتنی در کل زندگی‏ جریان دارند و عضوی از خانواده‏ ما می‏شوند. پس همونگونه که عکس اعضای خانواده را چاپ میکنیم و یا روی شاسی میزنیم ، عکس حیوانات عزیز خانگیمان را نیز میتوانیم به دیوار آویزان کنیم و یا روی میز بگذاریم .

برای دیدن عکس های بیشتر اینجا کلیک کنید

چالش‏های آتلیه عکاسی حیوانات خانگی

این روزها همه ما یک گوشی موبایل داریم که با دوربین آن از هرچیزی که بخواهیم عکس می‏گیریم. ثبت لحظات زیبا از حیوان خانگی‏مان یکی از آن مواردی است که شاید موبایل همیشه از پس آن برنیاید. شاید اکثر مواقع هنگام عکاسی از حیوان خانگی‏تان، یکدفعه تکان خورده و حسرت عکس گرفتن از او در یک لحظه خاص بر دل مانده و سهم شما تنها عکسی تار شده است.

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی در کرج

به دلیل حرکت ناگهانی حیوانات، عکاسی از آن‏ها یک چالش بزرگ محسوب می‏شود. زیرا در یک لحظه ممکن است رویشان را برگردانند و حرکتشان تغییر کند. از طرفی برخی حیوانات تحمل کمی دارند و مدام در حال شیطنت و بازی هستند. عکاسی از حیوانات نیاز به خلاقیت، تجهیزات مناسب، صبر و حوصله عکاس، دکور مخصوص و … دارد. همچنین نکاتی وجود دارند که می‏بایست در عکاسی از حیوانات رعایت شود؛ مانند استفاده نکردن از فلاش دوربین و بسیاری نکات کلیدی دیگر که رعایت همه این مواردِ تخصصی، وظیفه یک عکاس باتجربه است.

کلینیک دامپزشکی اردیبهشت، تنها کلینیک حیوانات در استان البرز است که با اختصاص یک آتلیه عکاسی حیوانات خانگی در کرج برای این موجودات دوست‏داشتنی، این امکان ویژه را برای اولین بار در شهر کرج فراهم نموده است.

نیازهای آتلیه عکاسی حیوانات خانگی

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی واقع در کلینیک اردیبهشت به صورت تخصصی در محیطی جذاب و مناسب برای عکاسی از حیوانات، لحظاتی رویایی از حیوان خانگی شما را برایتان ثبت می‏کند. یکی دیگر از موارد مهم در این عکاسی نورپردازی درست و اصولی برای حیوانات است که آتلیه عکاسی حیوانات خانگی اردیبهشت آن را با دقت فراهم نموده است.

همچنین عکاسی از حیوانات نیازمند یک ارتباط عاطفی با آن‏هاست؛ چرا که اگر این ارتباط عاطفی برقرار نشود، عکس حیوان شبیه عکس‏های فوری و کمتر شبیه عکس‏های پرتره خواهد شد. عکاسی از حیوانات ژانری اسرارآمیز است که ذوق فراوان می‏طلبد. عکاسان آتلیه اردیبهشت با صبر و حوصله و دقت بالا بهترین لحظات از حیوان خانگی عزیز شما را در قاب یک عکس ماندگار ثبت می‏کنند.

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی در کرج

یکی دیگر از مواردی که در عکاسی حیوانات مهم است، پیش‏بینی رویدادهای تصادفی است. تمیز و مرتب بودن حیوانات و اقدامات برای این کار حین عکاسی نیز حائز اهمیت می‏باشد.

آتلیه عکاسی حیوانات خانگی اردیبهشت  واقع در کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، بین خیابان ۱۰۳ و ۱۰۵، کلینیک دامپزشکی اردیبهشت، آماده خدمت رسانی به حیوانات خانگی شما عزیزان می‏باشد. جهت عکاسی با شماره‏های تماس ۳۳۴۱۰۴۷۳-۰۲۶ و ۰۹۱۲۶۶۰۳۶۸۴ تماس و از قبل هماهنگ فرمایید.

و در نهایت شما از حیوان خانگی خود عکس می‏گیرید چون:

  • آن‏ها تنها یک بار جوان هستند.
  • عکس یادگاری چاپی بسیار دلچسب‏تر از عکسی‏ است که در حافظه گوشی شماست.
  • و لحظه ‏هایی وجود دارند که تنها یک بار تکرار می‏شوند.